Elektrik ve Elektronik Sektörlerine Yönelik Yatırımlar Devam Ediyor

Piyasadaki talepler üzerine Temiz Serigrafi, elektrik ve elektronik sektörlerine yönelik ürün ve hizmet üretimi üzerine yatırımlarına devam ediyor.
 
Özellikle yeni iş kolu olan teflon üretimi ve elektrik izolasyon malzemeleri, termal iletken pedler gibi ürünlerle sunulan diğer hizmetlerler ve kalite kontrol departmanıyla, birbirine entegre çalışan ayrı bir birim oluşturuldu. Böylece müşterilerin ihtiyaçlarına tek elden hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılık verilmeye başlandı. Sunulan hizmet ve üretilen ürünlerin kalitesi, aynı şekilde hizmet ve ürün hacmini genişletilmesine neden olan bir memnuniyeti de beraberinde getiriyor. Ayrıca, ulusal firmaların dışa bağımlı olmasını gerektiren durumlarda da güçlü bir alternatif olarak karşılarına çıkıyor, sunulan tek merkezli entegre çözümlerle onlara hem zaman hem de maliyet avantajı sağlanıyor.
Elektrik ve Elektronik Sektörlerine Yönelik Yatırımlar Devam Ediyor

TEMİZ SERİGRAFİ / Elektrik ve Elektronik Sektörlerine Yönelik Yatırımlar Devam Ediyor

Tüm Haberleri Oku
Katalog CLICK

FOR MORE INFORMATION ABOUT OUR SERVICE AND PRODUCT PLEASE TAKE A LOOK AT
E-CATALOGUE

High Technology Production

High Technology Production

Attending to all fairs abroad, followed closely the developments in the sector area and we import the latest technologies.

Quality Control

Quality Control

And after the production process, all the products are passing through a comprehensive review and quality control tests.

Assembly & Packaging

Assembly & Packaging

Finished products on the assembly line, specially packed against all external influences that may occur during transport.

Fast Delivery

Fast Delivery

All orders are delivered on planned time by courtesy of production capacity and machining system.