Temiz Serigrafi, Electrotech Eurasia Fuarında

Hizmet ve üretim kapasitesini sürekli geliştiren, yeni teknolojileri ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden Temiz Serigrafi, 19-22 Mart tarihleri arasında, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Electrotech Fuarı’ndaydı.  Enerji, elektronik ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını 15 yıldır bir araya getirerek, bilgi alışverişi ve iş bağlantılarının gerçekleştirildiği fuarda katılımcı olarak yer alan Temiz Serigarfi’nin standı yoğun ilgi gördü.
 
Özellikle elektrik, elektronik ve enerji sektörlerinde geniş bir kullanım alanı bulunan, PTFE (Teflon), izolasyon malzemeleri gibi kendi ürettiği yeni ürünlerinin ilgi odağı olduğu stantta, fabrika bünyesinde verilen hizmetler ve diğer ürünler hakkında ziyaretçilere detaylı bilgiler verildi. Temiz Serigarfi’nin, alanında uzman profesyonel ekibi, stant ziyaretçilerinin sorularını yanıtlarken, stant içerisine kurulan ekranlarda, ürün ve üretim kapasitesinin detaylı gösterimleri yapıldı.
 
Önceki yıl, 23 farklı ülkeden 1.950 katılımcı ve 77.204 ziyaretçi kapasitesiyle, birçok ulusal ve uluslararası firmayı bir araya getiren fuar, bu yıl da beklenen ilgiyi görerek, sektör profesyonelleri için oldukça verimli geçti. Başarılı ve keyifli bir fuar süreci geçiren Temiz Serigrafi, yeni iş bağlantıları kurarak, kaliteli ürün ve profesyonel hizmetlerinin karşılığını almanın haklı gururunu yaşıyor.
Temiz Serigrafi, Electrotech Eurasia Fuarında

TEMİZ SERİGRAFİ / Temiz Serigrafi, Electrotech Eurasia Fuarında

Tüm Haberleri Oku
Katalog CLICK

FOR MORE INFORMATION ABOUT OUR SERVICE AND PRODUCT PLEASE TAKE A LOOK AT
E-CATALOGUE

High Technology Production

High Technology Production

Attending to all fairs abroad, followed closely the developments in the sector area and we import the latest technologies.

Quality Control

Quality Control

And after the production process, all the products are passing through a comprehensive review and quality control tests.

Assembly & Packaging

Assembly & Packaging

Finished products on the assembly line, specially packed against all external influences that may occur during transport.

Fast Delivery

Fast Delivery

All orders are delivered on planned time by courtesy of production capacity and machining system.