NEWS FROM US

Temiz Serigrafi, Electrotech Eurasia Fuarında

Temiz Serigrafi, Electrotech Eurasia Fuarında

23.03.2015
Hizmet ve üretim kapasitesini sürekli geliştiren, yeni teknolojileri ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden Temiz Serigrafi, 19-22 Mart tarihleri arasında, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Electrotech Fuarı’ndaydı.  Enerji, elektronik ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını 15 yıldır bir araya getirerek, bilgi alışverişi ve iş bağlantılarının gerçekleştirildiği fuarda katılımcı olarak yer alan Temiz Serigarfi’nin standı yoğun ilgi gördü.
 
Özellikle elektrik, elektronik ve enerji sektörlerinde geniş bir kullanım alanı bulunan, PTFE (Teflon), izolasyon malzemeleri gibi kendi ürettiği yeni ürünlerinin ilgi odağı olduğu stantta, fabrika bünyesinde verilen hizmetler ve diğer ürünler hakkında ziyaretçilere detaylı bilgiler verildi. Temiz Serigarfi’nin, alanında uzman profesyonel ekibi, stant ziyaretçilerinin sorularını yanıtlarken, stant içerisine kurulan ekranlarda, ürün ve üretim kapasitesinin detaylı gösterimleri yapıldı.
 
Önceki yıl, 23 farklı ülkeden 1.950 katılımcı ve 77.204 ziyaretçi kapasitesiyle, birçok ulusal ve uluslararası firmayı bir araya getiren fuar, bu yıl da beklenen ilgiyi görerek, sektör profesyonelleri için oldukça verimli geçti. Başarılı ve keyifli bir fuar süreci geçiren Temiz Serigrafi, yeni iş bağlantıları kurarak, kaliteli ürün ve profesyonel hizmetlerinin karşılığını almanın haklı gururunu yaşıyor.
DEVAMI
Temiz Serigrafi Electrotech Fuarına Katılıyor

Temiz Serigrafi Electrotech Fuarına Katılıyor

13.06.2014

Temiz Serigrafi, 19-22 Mart tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan, enerji, elektrik ve elektronik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını 15 yıldır bir araya getirerek bilgi alışverişi ve iş bağlantılarını gerçekleştiren ELECTROTECH fuarına katılıyor.
( TÜYAP FUAR MERKEZİ 7.HALL B/220 )

DEVAMI
Teflon Üretimine Başlandı

Teflon Üretimine Başlandı

13.06.2014

Oldukça uzun bir AR-GE sürecinin ardından son olarak üretimine başlanan  PTFE (Teflon), ürün gurubuna dâhil oldu. Zor bir üretim teknolojisi ve özel bir bilgi birikimi gerektiren bu ürün ile birlikte Temiz Serigrafi şu an piyasada oldukça ekonomik, kaliteli ve hızlı bir şekilde yerini aldı.

DEVAMI
Elektrik ve Elektronik Sektörlerine Yönelik Yatırımlar Devam Ediyor

Elektrik ve Elektronik Sektörlerine Yönelik Yatırımlar Devam Ediyor

13.06.2014
Piyasadaki talepler üzerine Temiz Serigrafi, elektrik ve elektronik sektörlerine yönelik ürün ve hizmet üretimi üzerine yatırımlarına devam ediyor.
 
Özellikle yeni iş kolu olan teflon üretimi ve elektrik izolasyon malzemeleri, termal iletken pedler gibi ürünlerle sunulan diğer hizmetlerler ve kalite kontrol departmanıyla, birbirine entegre çalışan ayrı bir birim oluşturuldu. Böylece müşterilerin ihtiyaçlarına tek elden hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılık verilmeye başlandı. Sunulan hizmet ve üretilen ürünlerin kalitesi, aynı şekilde hizmet ve ürün hacmini genişletilmesine neden olan bir memnuniyeti de beraberinde getiriyor. Ayrıca, ulusal firmaların dışa bağımlı olmasını gerektiren durumlarda da güçlü bir alternatif olarak karşılarına çıkıyor, sunulan tek merkezli entegre çözümlerle onlara hem zaman hem de maliyet avantajı sağlanıyor.
DEVAMI
Katalog CLICK

FOR MORE INFORMATION ABOUT OUR SERVICE AND PRODUCT PLEASE TAKE A LOOK AT
E-CATALOGUE

High Technology Production

High Technology Production

Attending to all fairs abroad, followed closely the developments in the sector area and we import the latest technologies.

Quality Control

Quality Control

And after the production process, all the products are passing through a comprehensive review and quality control tests.

Assembly & Packaging

Assembly & Packaging

Finished products on the assembly line, specially packed against all external influences that may occur during transport.

Fast Delivery

Fast Delivery

All orders are delivered on planned time by courtesy of production capacity and machining system.